EN

OKCUCI › OKCUCI Program VIP

OKCUCI Program VIP: lapan tahap

Program VIP OKCUCI menaikkan taraf anda secara automatik apabila turnover efektif anda meningkat. Berikut kesemua lapan tahap daripada pop-up.

Sekilas pandang

UpgradeAutomatik
BonusBulanan
BirthdayBonus
Turnover1×
Daftar di OKCUCI

Tahap VIP

Tahap VIPTurnover efektifGanjaran naik tarafSyarat kekalBonus bulananBirthday bonus
Bronze3,0008000
Silver30,0002810,000180
Gold300,000188100,00068188
Platinum1,000,000588500,000288588
Diamond5,000,0001,8881,000,000588688
Master10,000,0003,8882,000,0008881,088
Legendary50,000,0008,88810,000,0001,8882,088
Emperor100,000,00018,88840,000,0008,88810,888

Semua jumlah disalin seperti yang tertera pada pop-up VIP, dalam RM.

Cara claim

Selepas naik taraf, ganjaran akan masuk ke wallet pada hari Selasa selepas 12 PM. Pengeluaran dibenarkan setelah bonus mencapai 1× turnover.

Terma & Syarat (VIP Rewards)

  1. Pengeluaran dibenarkan setelah bonus mencapai 1× turnover.
  2. Bonus naik taraf dan bulanan mesti dituntut dalam tempoh 7 hari selepas diagihkan.
  3. OKCUCI boleh membatalkan akaun yang cuba mendapat keuntungan secara tidak jujur.
  4. Pemain bawah umur tidak dibenarkan dan permintaan pengeluaran mereka tidak akan diproses.
  5. OKCUCI boleh mengubah promosi tanpa notis; tafsiran akhir tertakluk kepada OKCUCI.
  6. Jika dikesan pertaruhan haram atau luar biasa, OKCUCI boleh membekukan akaun dan dana.
  7. OKCUCI berhak menarik balik promosi; keputusan kami adalah muktamad.

Yang tidak dinyatakan pop-up

Pop-up tidak menerangkan bagaimana turnover efektif dikira, dalam tempoh berapa syarat kekal diukur, atau bagaimana sesuatu tahap hilang. Tanya sembang langsung sebelum anda mengejar sesuatu tahap, dan hanya bermain dengan wang yang anda mampu rugi.

Soalan lazim

Berapa banyak tahap VIP yang OKCUCI ada?

Lapan: Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Master, Legendary dan Emperor.

Bagaimana saya naik taraf?

Naik taraf adalah automatik apabila turnover efektif anda mencapai tahap itu, bermula 3,000 untuk Bronze.

Bila ganjaran VIP dimasukkan?

Selepas naik taraf, ganjaran masuk ke wallet pada hari Selasa selepas 12 PM, dan mesti dituntut dalam tempoh 7 hari.

Panduan OKCUCI yang lain

18+ sahaja. Perjudian boleh menagihkan; bermainlah dengan bertanggungjawab dan mengikut bajet anda.

Tentang · Terma · Privasi